Strona główna » Frezowanie kominów (Pomorskie)

Frezowanie kominów (Pomorskie)

Frezowanie Komina Pomorskie

Frezowanie kominów jest to skuteczna metoda (bez konieczności interwencji wewnątrz mieszkania, domu), pozwalająca na powiększenie pola powierzchni przekroju przewodu kominowego. Jest to również jedyna metoda pozwalająca usunąć osady smolne powstałe w przewodzie kominowym w skutek niewłaściwego użytkowania kotłów grzewczych oraz kominków.  Frezowanie kominów pozwala usunąć zanieczyszczenia wewnętrzne oraz przygotowuje komin do instalacji wkładu kominowego lub szlamowania. Metoda ta pozwala poszerzyć przewód kominowy nie zagrażając przy tym jego bezpieczeństwu oraz stabilności.

Frezowanie komina to oszczędność

W przypadku jeśli planujesz modernizację komina lub nie spełnia on aktualnych wymogów prawnych, zamiast inwestować w nowy przewód, który wiąże się z zaawansowaną przebudową, najprościej, najszybciej i najtaniej jest zlecić frezowanie fachowcom.

Twój komin w rękach specjalistów

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się montażem wkładów kominowych, systemów kominowych kwasoodpornych i żaroodpornych, nasad kominowych, systemów powietrzno – spalinowych, uszczelnianiem, dobudową przewodów kominowych oraz frezowaniem kominów.

Inne usługi kominiarskie

Montujemy nasady kominowe na wylotach kominów wentylacyjnych, spalinowych i dymowych (zbiorczych i indywidualnych) mające na celu wspomaganie ciągu kominowego. W przypadku braku przewodów kominowych, możemy dobudować nowy przewód kominowy. Stosowane przez nas techniki to przede wszystkim kominy izolowane ze stali nierdzewnej oraz trójwarstwowe kominy ceramiczne. Zajmujemy się również doradztwem i montażem przewodów powietrzno-spalinowych od urządzeń z zamkniętą komorą spalania (obecnie najpopularniejsza i najbezpieczniejsza technika w dziedzinie odprowadzenia spalin z urządzeń opalanych gazem). Kolejną naszą ofertą jest frezowanie kominów. Metoda ta pozwala poszerzyć przewód kominowy, co pozwala na wykorzystanie obecnego komina dla potrzeb np. kominków i kotłów które wymagają większej średnicy dla właściwej oraz bezpiecznej eksploatacji.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji w rozwiązywaniu problemów związanych z odprowadzaniem spalin oraz zapewnieniem sprawnej wentylacji.

Przewiń do góry
Call Now ButtonZadzwoń: 667 969 513